Hager - Aardlekschakelaar - VKS151S
Brutoprijs
245,70
Hager - Aardlekschakelaar - VKS151S
Ons artikelnummer
2302397
Artikelnummer fabrikant
VKS151S
Type nummer
VKS151S
EAN-code
3250616555549
Aantal polen
2
Nom. foutstroom
0.03 A
Nom. (meet)stroom
40 A
Type lekstroom
A
Selectieve bescherming
Nee
Productomschrijving
VKS151S UITBR. SET ALS 2P 40A 30MA KLASSE A
Uitbreidingsset aardlekschakelaar 2-polig 40 A 30mA klasse A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2302397 |
| Artikelnummer fabrikant | VKS151S |
| EAN-code | 3250616555549 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aardlekschakelaar |
| Merk | Hager |
| Serie | VISION |
| Type nummer | VKS151S |
| Omschrijving | Uitbreidingsset aardlekschakelaar 2-polig 40 A 30mA klasse A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 2 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Type lekstroom | A |
| Selectieve bescherming | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 6 kA |
| Stootstroomvastheid | 0.25 kA |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Nevenapparaat mogelijk | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Kortstondigvertraagd type | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 40 °C |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 25 mm² |
| Spanningstype | AC |
| Explosieveilig | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,272 KG |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,118 x 0,095 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 245,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st