Hager - Installatieautomaat - VKS01SG
Brutoprijs
60,25
Hager - Installatieautomaat - VKS01SG
Ons artikelnummer
1090257
Artikelnummer fabrikant
VKS01SG
Type nummer
VKS01SG
EAN-code
3250616543133
Nom. (meet)stroom
16 A
Aantal polen (totaal)
2
Meeschakelende nul
Ja
Uitschakelkarakteristiek
B
Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V
6 kA
Productomschrijving
VKS01SG UITBR.SET AUTOM. 1P+N
Uitbreidingsset installatieautomaat 1p+N 16 A B-karakteristiek 6 kA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1090257 |
| Artikelnummer fabrikant | VKS01SG |
| EAN-code | 3250616543133 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | Hager |
| Serie | VISION |
| Type nummer | VKS01SG |
| Omschrijving | Uitbreidingsset installatieautomaat 1p+N 16 A B-karakteristiek 6 kA |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 6 kA |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 16 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,121 KG |
| Afmeting verpakking | 0,02 x 0,2 x 0,24 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 60,25 per 1 st |
Artikel bevat 1 st