Eaton - Stroomrailsteun - SH1005/4
Brutoprijs
22,75
Eaton - Stroomrailsteun - SH1005/4
Ons artikelnummer
2070524
Artikelnummer fabrikant
062993
Type nummer
SH1005/4
EAN-code
4015080629931
Aantal polen
5
Max.(meet)stroom
1000 A
Hartafstand rail
50 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
062993 SH1005/4 Raildrager, voor CI kast 375mm , 2x HxD=30x10mm
Drager railsysteem, voor gebruik in zijwanden van behuizingen of in behuizingen, montage van componenten mogelijk op rail, vrije ruimte railsteunen max. 375 mm, afstand tussen middelpunten rail 50 mm, nominale bedrijfsstroom Ie = 1000 A, kan worden gebruikt voor L1, L2, L3: 2x30x10, PE, N: 30x 10
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070524 |
| Artikelnummer fabrikant | 062993 |
| EAN-code | 4015080629931 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroomrailsteun |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | SH1005/4 |
| Omschrijving | Raildrager, voor CI kast 375mm , 2x HxD=30x10mm |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Aantal polen | 5 |
| Max.(meet)stroom | 1000 A |
| Hartafstand rail | 50 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 55 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,263 kg |
| Afmeting verpakking | 0,017 x 0,377 x 0,102 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22,75 per 1 st |
Artikel bevat 1 st