Eaton - Installatiekast leeg - CI48-200-NA
Brutoprijs
660,01
Eaton - Installatiekast leeg - CI48-200-NA
Ons artikelnummer
2072537
Artikelnummer fabrikant
002253
Type nummer
CI48-200-NA
EAN-code
4015080022534
Hoogte
796 mm
Diepte
225 mm
Inbouwdiepte
200 mm
Breedte
421 mm
Aanbouwmogelijkheid
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
002253 CI48-200-NA Kast Ci, HxBxD=796x421x225mm, deksel Ral7035, 4x gladde flenzen
Verdeler basisbehuizing, VA goedgekeurd, materiaalkarakteristiek polycarbonaat, Slagvast, beschermingsgraad: IP65, gepatenteerde dekselsluitingen met geïntegreerde overdrukcompensatie, op alle 4 zijwanden met gladde, verwijderbare flenzen uitgerust met verzegelbare afdekkap, RAL 7035, grijs (basis), doorzichtig rookgrijs, (deksel), montagediepte met montageplaat: 200 mm, afdekkingstype: doorzichtig rokerig, basistype: UL-flenzen rondom
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2072537 |
| Artikelnummer fabrikant | 002253 |
| EAN-code | 4015080022534 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatiekast leeg |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | CI48-200-NA |
| Omschrijving | Kast Ci, HxBxD=796x421x225mm, deksel Ral7035, 4x gladde flenzen |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Hoogte | 796 mm |
| Diepte | 225 mm |
| Inbouwdiepte | 200 mm |
| Breedte | 421 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Met montageplaat | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur | Grijs |
| Montagewijze | Opbouw |
| Soort afdekking | Optioneel |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Type deur | Geen |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Met slot | Nee |
| Nom. stroom (In) | 1600 A |
| Inwendige diepte | 200 mm |
| Plaatdikte kast | 6 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 6 mm |
| Aantal modulen | 1 |
| Aantal rijen | 0 |
| Breedte in module-eenheden | 17 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 0 |
| Aantal leidinginvoeringen | 0 |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Slagvastheid | IK10 |
| Functiebehoud | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 13 |
| Deksel met drukontlasting | Ja |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Soort coating | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 55 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,658 kg |
| Afmeting verpakking | 0,227 x 0,423 x 0,798 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 660,01 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
Instructievideo
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
CAD object
Montage handleiding
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
Instructievideo
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Artikel bevat 1 st