Eaton - Installatiekast leeg - CI44E-150
Aanbevelingen
Productomschrijving
033809 CI44E-150 Kast Ci, HxBxD=375x375x175mm, deksel transparant, metr.doordrukgaten
Individuele basisbehuizing, materiaalkarakteristiek polycarbonaat, Slagvast, beschermingsgraad: IP65, gepatenteerde dekselsluitingen met geïntegreerde overdrukcompensatie, met metrische voorgeperste kabeldoorvoergaten in alle zijwanden, kabelinvoeren boven en onder, elk = 1xM50/32 en 2xM40/25 en 8xM25/16 en 2xM20, elke zijde = 1xM63/40 en 6xM25/16 en 10xM20 en 2xM16, bevestigingsstrips voor muurbevestiging, verzegelbare afdekkapsluitingen, Volledig voorgeperste gaten in de zijwanden kunnen worden omgezet in een behuizing voor een verdeler door de zijwanden door te drukken., RAL 7035, grijs (basis), doorzichtig rookgrijs, (deksel), montagediepte met montageplaat: 150 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1109835 |
| Artikelnummer fabrikant | 033809 |
| EAN-code | 4015080338093 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatiekast leeg |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | CI44E-150 |
| Omschrijving | Kast Ci, HxBxD=375x375x175mm, deksel transparant, metr.doordrukgaten |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Hoogte | 375 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Inbouwdiepte | 150 mm |
| Breedte | 375 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Met montageplaat | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur | Grijs |
| Montagewijze | Opbouw |
| Soort afdekking | Geen |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Type deur | Geen |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Met slot | Nee |
| Nom. stroom (In) | 1600 A |
| Inwendige diepte | 150 mm |
| Plaatdikte kast | 6 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 6 mm |
| Aantal modulen | 1 |
| Aantal rijen | 0 |
| Breedte in module-eenheden | 15 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 4 |
| Aantal leidinginvoeringen | 100 |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Slagvastheid | IK10 |
| Functiebehoud | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Deksel met drukontlasting | Ja |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Soort coating | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,818 kg |
| Afmeting verpakking | 0,177 x 0,377 x 0,377 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 183,01 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Montage handleiding
Artikel bevat 1 st