Eaton - Stroomrailsteun - BBS-2/FL
Brutoprijs
16,67
Eaton - Stroomrailsteun - BBS-2/FL
Ons artikelnummer
2071058
Artikelnummer fabrikant
107069
Type nummer
BBS-2/FL
EAN-code
4015081069224
Aantal polen
2
Max.(meet)stroom
630 A
Hartafstand rail
60 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
107069 BBS-2/FL PE+N Raildragerhouder, voor railsysteem 60mm, wit
IEC-railsteun, 60-mm-systeem, nominale bedrijfsstroom Ie = 630 A, polen=2, kan worden gebruikt voor 12x5/10, 15x5/10, 20x5/10, 25x5/10 en 30x5/10, met schuif om aan te passen aan de respectieve railmaat, met schroefblok binnenin, temperatuurbestendig tot 120 °C, railweerstand CTI 200, Zelfdovend volgens UL 94, RAL 7035, thermoplastisch, siliconenvrij, chloorvrij, halogeenvrij, afstand tussen railsteunen overeenkomstig kortsluitvastheidsdiagram, VA goedgekeurd
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2071058 |
| Artikelnummer fabrikant | 107069 |
| EAN-code | 4015081069224 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroomrailsteun |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEffect Sasy system |
| Type nummer | BBS-2/FL |
| Omschrijving | PE+N Raildragerhouder, voor railsysteem 60mm, wit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 2 |
| Max.(meet)stroom | 630 A |
| Hartafstand rail | 60 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,109 kg |
| Afmeting verpakking | 0,022 x 0,166 x 0,052 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16,67 per 1 st |
Artikel bevat 1 st