Eaton - Aansluitklem stroomrail - BBA-TP3/50
Brutoprijs
46,11
Eaton - Aansluitklem stroomrail - BBA-TP3/50
Ons artikelnummer
2071076
Artikelnummer fabrikant
107183
Type nummer
BBA-TP3/50
EAN-code
4015081069460
Max. nom. bedrijfsstroom Ie
300 A
Max. aderdoorsnede
50 mm²
Stroomraildikte
5 - 10 mm
Stroomrailbreedte
12 - 30 mm
Geschikt voor
Vlakke rail
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
107183 BBA-TP3/50 Aansluitklemmenplaat, 3P, 6-50mm2, 54 mm
Aansluitklem board, 60-mm-systeem, polen=3, Schroefklemmen, klemcapaciteit=6 tot 50mm² of AWG10-AWG2 of 6x9x0,8, Ie=300A, breedte=54mm, kan worden gebruikt voor rail 12x5/10 tot 30x5/10 en dubbel T-profiel, siliconenvrij, chloorvrij, Zelfdovend volgens UL 94, railweerstand CTI 200, temperatuurbestendig tot 120 °C, de klem kan worden verwijderd voor het aansluiten van niet-afgesneden geleiders, aansluitruimte BxH=15x10 mm, doorverbinden is niet mogelijk
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2071076 |
| Artikelnummer fabrikant | 107183 |
| EAN-code | 4015081069460 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitklem stroomrail |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEffect Sasy system |
| Type nummer | BBA-TP3/50 |
| Omschrijving | Aansluitklemmenplaat, 3P, 6-50mm2, 54 mm |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 300 A |
| Max. aderdoorsnede | 50 mm² |
| Stroomraildikte | 5 - 10 mm |
| Stroomrailbreedte | 12 - 30 mm |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Breedte klem | 54 mm |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,435 kg |
| Afmeting verpakking | 0,097 x 0,117 x 0,212 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 46,11 per 1 st |
Artikel bevat 1 st