Eaton - Stroomrailsteun - BBS-1/FL
Brutoprijs
7,22
Eaton - Stroomrailsteun - BBS-1/FL
Ons artikelnummer
2071059
Artikelnummer fabrikant
107161
Type nummer
BBS-1/FL
EAN-code
4015081069248
Aantal polen
1
Max.(meet)stroom
630 A
Hartafstand rail
60 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
107161 BBS-1/FL PE/N Raildragerhouder, voor railsysteem 60mm, wit
IEC-railsteun, 60-mm-systeem, nominale bedrijfsstroom Ie = 630 A, polen=1, kan worden gebruikt voor 12x5/10, 20x5/10 en 30x5/10, met schuif om aan te passen aan de respectieve railmaat, met schroefblok binnenin, temperatuurbestendig tot 120 °C, railweerstand CTI 200, Zelfdovend volgens UL 94, RAL 7035, thermoplastisch, siliconenvrij, chloorvrij, halogeenvrij, afstand tussen railsteunen overeenkomstig kortsluitvastheidsdiagram, VA goedgekeurd
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2071059 |
| Artikelnummer fabrikant | 107161 |
| EAN-code | 4015081069248 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroomrailsteun |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEffect Sasy system |
| Type nummer | BBS-1/FL |
| Omschrijving | PE/N Raildragerhouder, voor railsysteem 60mm, wit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 1 |
| Max.(meet)stroom | 630 A |
| Hartafstand rail | 60 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,068 kg |
| Afmeting verpakking | 0,028 x 0,065 x 0,053 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,22 per 1 st |
Artikel bevat 1 st