Eaton - Stroomrailadapter - NZM1-XAD160
Aanbevelingen
Productomschrijving
104554 NZM1-XAD160 Stroomrailadapter NZM1 voor railsysteem 60mm, 3P
Type-gecontroleerde railsysteemadapter voor NZM installatieautomaat en N vermogensautomaat, voor opbouwmontage op Cu-rail 12-30x5-10, dubbel T- en driedubbel T-profiel, nominale bedrijfsstroom Ie = 160 A, kan worden gebruikt voor NZM1, PN1, N(S)1, adapter breedte=90mm, nominale spanning Ue=690VAC, combivoet voor bevestiging op de rail 5mm of 10mm dik, aansluiting boven of onder mogelijk door de adapter te draaien, temperatuurbestendig tot 120 °C, Zelfdovend volgens UL 94, railweerstand CTI 200, aantal polen: 3-polig, tussen middelpunten rail=60mm, kan worden gebruikt in combinatie met het railsysteem SASY 60i, VA goedgekeurd, Derating observeren
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2062917 |
| Artikelnummer fabrikant | 104554 |
| EAN-code | 4015081043729 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroomrailadapter |
| Merk | Eaton |
| Serie | MCCB's & Accessoires |
| Type nummer | NZM1-XAD160 |
| Omschrijving | Stroomrailadapter NZM1 voor railsysteem 60mm, 3P |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Draagrailuitrusting | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 160 A |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Adapterbreedte | 92 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,81 kg |
| Afmeting verpakking | 0,202 x 0,092 x 0,04 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 143,92 per 1 st |
Artikel bevat 1 st