Eaton - Stroomrailadapter - NZM3-XAD630
Aanbevelingen
Productomschrijving
107206 NZM3-XAD630 Stroomrailadapter NZM3 voor railsysteem 60mm, 3P, max 630A
Type-gecontroleerde railsysteemadapter voor NZM installatieautomaat en N vermogensautomaat, voor opbouwmontage op Cu-rail 12-30x5-10, dubbel T- en driedubbel T-profiel, nominale bedrijfsstroom Ie = 630 A, kan worden gebruikt voor NZM3, PN3, N3, adapter breedte=140mm, nominale spanning Ue=690VAC, schroefaansluiting op de rail 5mm of 10mm dik, aansluiting boven of onder mogelijk door de adapter te draaien, temperatuurbestendig tot 120 °C, Zelfdovend volgens UL 94, railweerstand CTI 200, aantal polen: 3-polig, tussen middelpunten rail=60mm, kan worden gebruikt in combinatie met het railsysteem SASY 60i, VA goedgekeurd, Derating observeren
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1167487 |
| Artikelnummer fabrikant | 107206 |
| EAN-code | 4015081069699 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroomrailadapter |
| Merk | Eaton |
| Serie | MCCB's & Accessoires |
| Type nummer | NZM3-XAD630 |
| Omschrijving | Stroomrailadapter NZM3 voor railsysteem 60mm, 3P, max 630A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Draagrailuitrusting | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 630 A |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Adapterbreedte | 140 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,342 kg |
| Afmeting verpakking | 0,274 x 0,142 x 0,037 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 403,57 per 1 st |
Downloads
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
Karakteristieken
3D / BIM object
3D / BIM object
Karakteristieken
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c6/c693/c693693a1a59d19e3ee7bea0e5d84992.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Artikel bevat 1 st