Eaton - Stroomrailadapter - NZM2-XAD250
Aanbevelingen
Productomschrijving
104555 NZM2-XAD250 Stroomrailadapter NZM2 voor railsysteem 60mm, 3P
Type-gecontroleerde railsysteemadapter voor NZM installatieautomaat en N vermogensautomaat, voor opbouwmontage op Cu-rail 12-30x5-10, dubbel T- en driedubbel T-profiel, nominale bedrijfsstroom Ie = 250 A, kan worden gebruikt voor NZM2, PN2, N(S)2, adapter breedte=106mm, nominale spanning Ue=690VAC, schroefdraadverbinding op de rail 5mm of 10mm dikte, aansluiting boven of onder mogelijk door de adapter te draaien, temperatuurbestendig tot 120 °C, Zelfdovend volgens UL 94, railweerstand CTI 200, aantal polen: 3-polig, tussen middelpunten rail=60mm, kan worden gebruikt in combinatie met het railsysteem SASY 60i, VA goedgekeurd
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1114004 |
| Artikelnummer fabrikant | 104555 |
| EAN-code | 4015081043736 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroomrailadapter |
| Merk | Eaton |
| Serie | MCCB's & Accessoires |
| Type nummer | NZM2-XAD250 |
| Omschrijving | Stroomrailadapter NZM2 voor railsysteem 60mm, 3P |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Draagrailuitrusting | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 250 A |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Adapterbreedte | 106 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,828 kg |
| Afmeting verpakking | 0,194 x 0,108 x 0,037 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 152,79 per 1 st |
Downloads
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Karakteristieken
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c6/c693/c693693a1a59d19e3ee7bea0e5d84992.pdf
Artikel bevat 1 st