Eaton - Installatiekast leeg - CI44E-125
Aanbevelingen
Productomschrijving
031436 CI44E-125 Kast Ci, HxBxD=375x375x150mm, deksel transparant, metr.doordrukgaten
Individuele basisbehuizing, materiaalkarakteristiek polycarbonaat, Slagvast, beschermingsgraad: IP65, gepatenteerde dekselsluitingen met geïntegreerde overdrukcompensatie, met metrische voorgeperste kabeldoorvoergaten in alle zijwanden, kabelinvoeren boven en onder, elk = 1xM50/32 en 2xM40/25 en 8xM25/16 en 2xM20, elke zijde = 1xM63/40 en 6xM25/16 en 10xM20 en 2xM16, bevestigingsstrips voor muurbevestiging, verzegelbare afdekkapsluitingen, Volledig voorgeperste gaten in de zijwanden kunnen worden omgezet in een behuizing voor een verdeler door de zijwanden door te drukken., RAL 7035, grijs (basis), doorzichtig rookgrijs, (deksel), montagediepte met montageplaat: 125 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070241 |
| Artikelnummer fabrikant | 031436 |
| EAN-code | 4015080314363 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatiekast leeg |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | CI44E-125 |
| Omschrijving | Kast Ci, HxBxD=375x375x150mm, deksel transparant, metr.doordrukgaten |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Hoogte | 375 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Inbouwdiepte | 125 mm |
| Breedte | 375 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Met montageplaat | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur | Grijs |
| Montagewijze | Opbouw |
| Soort afdekking | Optioneel |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Type deur | Geen |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Met slot | Nee |
| Nom. stroom (In) | 1600 A |
| Inwendige diepte | 125 mm |
| Plaatdikte kast | 6 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 6 mm |
| Aantal modulen | 1 |
| Aantal rijen | 0 |
| Breedte in module-eenheden | 15 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 4 |
| Aantal leidinginvoeringen | 100 |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Slagvastheid | IK10 |
| Functiebehoud | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Deksel met drukontlasting | Ja |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Soort coating | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,714 kg |
| Afmeting verpakking | 0,152 x 0,377 x 0,377 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 175,00 per 1 st |
Downloads
Presentatie document/presentatiebestand
CAD object
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Montage handleiding
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Artikel bevat 1 st