Eaton - Installatiekast leeg - CI43X-150
Brutoprijs
148,00
Eaton - Installatiekast leeg - CI43X-150
Ons artikelnummer
1032571
Artikelnummer fabrikant
024646
Type nummer
CI43X-150
EAN-code
4015080246466
Hoogte
250 mm
Diepte
175 mm
Inbouwdiepte
150 mm
Breedte
375 mm
Aanbouwmogelijkheid
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
024646 CI43X-150 Kast Ci, HxBxD=250x375x175mm, deksel transparant, gladde zijden
Eaton xEnergy Safety CI CI43X-150 Kast Ci, HxBxD=250x375x175mm, deksel transparant, gladde zijden
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1032571 |
| Artikelnummer fabrikant | 024646 |
| EAN-code | 4015080246466 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatiekast leeg |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | CI43X-150 |
| Omschrijving | Kast Ci, HxBxD=250x375x175mm, deksel transparant, gladde zijden |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Hoogte | 250 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Inbouwdiepte | 150 mm |
| Breedte | 375 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Met montageplaat | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur | Grijs |
| Montagewijze | Opbouw |
| Soort afdekking | Optioneel |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Type deur | Geen |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Met slot | Nee |
| Nom. stroom (In) | 1600 A |
| Inwendige diepte | 150 mm |
| Plaatdikte kast | 9 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 6 mm |
| Aantal modulen | 1 |
| Aantal rijen | 0 |
| Breedte in module-eenheden | 15 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 0 |
| Aantal leidinginvoeringen | 0 |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Slagvastheid | IK10 |
| Functiebehoud | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Deksel met drukontlasting | Ja |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Soort coating | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,666 kg |
| Afmeting verpakking | 0,177 x 0,377 x 0,252 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 148,00 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Instructievideo
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
3D / BIM object
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
CAD object
Montage handleiding
Instructievideo
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
3D / BIM object
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Artikel bevat 1 st