Eaton - Componenten voor bedrading, kabelinvoer en -bevestiging voor kast/lessenaar - KS3-CI
Brutoprijs
73,50
Eaton - Componenten voor bedrading, kabelinvoer en -bevestiging voor kast/lessenaar - KS3-CI
Ons artikelnummer
2070478
Artikelnummer fabrikant
057621
Type nummer
KS3-CI
EAN-code
4015080576211
Model
Flens
Hoogte
70 mm
Diepte
70 mm
Breedte
250 mm
Materiaal
Kunststof
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
057621 KS3-CI Kabelflens, voor 2 kabels D=14-54mm
Wartelplaat met 2x stap kabel afdichtringen, maakt montage van kabels of rails vanaf de voorkant mogelijk, behuizingsafmeting = 250mm, voor 2 kabels 14 - 54 mm, inclusief bevestigingsmateriaal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070478 |
| Artikelnummer fabrikant | 057621 |
| EAN-code | 4015080576211 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor bedrading, kabelinvoer en -bevestiging voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | KS3-CI |
| Omschrijving | Kabelflens, voor 2 kabels D=14-54mm |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Model | Flens |
| Hoogte | 70 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Breedte | 250 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,612 kg |
| Afmeting verpakking | 0,072 x 0,252 x 0,072 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 73,50 per 1 st |
Downloads
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Artikel bevat 1 st