Eaton - Montageplaat voor kast/lessenaar - IM4-CI43
Brutoprijs
94,25
Eaton - Montageplaat voor kast/lessenaar - IM4-CI43
Ons artikelnummer
1040405
Artikelnummer fabrikant
088454
Type nummer
IM4-CI43
EAN-code
4015080884545
Hoogte
250 mm
Materiaal
Kunststof
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Breedte
375 mm
Geperforeerd
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
088454 IM4-CI43 Montageplaat, kunststof, voor CI43 kast
Montageplaat van geïsoleerd materiaal 4mm, goede mechanische weerstand bij hoge temperaturen, brandvertraging, halogeenvrij, kleur grijs RAL 7035, glasvezel versterkt, apparaten worden met borgmoeren bevestigd, kan worden gebruikt voor CI43, CI44, CI45 en CI48, inclusief 4 bevestigingsschroeven voor eenvoudige bevestiging in de CI-behuizing
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040405 |
| Artikelnummer fabrikant | 088454 |
| EAN-code | 4015080884545 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | IM4-CI43 |
| Omschrijving | Montageplaat, kunststof, voor CI43 kast |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Hoogte | 250 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Breedte | 375 mm |
| Geperforeerd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,503 kg |
| Afmeting verpakking | 0,005 x 0,377 x 0,252 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 94,25 per 1 st |
Artikel bevat 1 st