APC - Accu (Lood) voor voertuigen en toepassingen - APCRBC110
Brutoprijs
118,80
APC - Accu (Lood) voor voertuigen en toepassingen - APCRBC110
Ons artikelnummer
4405692
Artikelnummer fabrikant
APCRBC110
Type nummer
APCRBC110
EAN-code
731304248217
Model
Overig
Nom. spanning
12 V
Capaciteit 20h
7 Ah
Koudstartstroom volgens EN
0 A
Breedte
151 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
APCRBC110 APC VERVANGINGSBATTE
Dit is een vervangingsbatterijpatroon van APC die is ontworpen voor volledige compatibiliteit met de UPS van APC. De vervangbare batterij APCRBC110 7Ah 12Vdc is getest en goedgekeurd voor het herstellen van de prestaties van de UPS volgens de oorspronkelijke specificaties. De RBC is een VRLA-batterij met 2 jaar garantie. Deze RBC is compatibel met de modellen Back-UPS BV/BVX/BE/BX/BR.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4405692 |
| Artikelnummer fabrikant | APCRBC110 |
| EAN-code | 731304248217 |
| Artikelklasse (ETIM) | Accu (Lood) voor voertuigen en toepassingen |
| Merk | APC |
| Serie | APC Replacement Battery Cartridges |
| Type nummer | APCRBC110 |
| Omschrijving | APC vervangingsbatterij patroon #110 |
| Land van Oorsprong | VN |
Technisch
| Model | Overig |
| Nom. spanning | 12 V |
| Capaciteit 20h | 7 Ah |
| Koudstartstroom volgens EN | 0 A |
| Breedte | 151 mm |
| Koudstartstroom volgens SAE | 0 A |
| Lengte | 65 mm |
| Hoogte incl. pool | 105 mm |
| Gewicht | 25 kg |
| Omgevingstemperatuur | -15 - 40 °C |
| Type | Overig |
| Toepassing | Overig |
| Geschikt voor diverse toepassingen | Nee |
| Geschikt voor UPS | Ja |
| Geschikt voor accu oplaadunit | Nee |
| Geschikt voor telecom | Nee |
| Aansluitklemmen aan voorzijde | Nee |
| Capaciteit 15h | 7 Ah |
| Peukert constante | 0 |
| Connector | Overig |
| Brandbeveiliging conform UL 94 | Overig |
| Levensduur bij 20°C | 0 Year |
| Eurobat gecertificeerde levensduur | Nee |
| Levensduur cyclus bij 100% ontlading | 0 |
| Levensduur cyclus bij 80% ontlading | 0 |
| Levensduur cyclus bij 60% ontlading | 0 |
| Levensduur cyclus bij 50% ontlading | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 21 x 17,5 x 8,2 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 118,80 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVPEP1512012_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1512012_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_JPRO-9QHRU2_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7N3P8W_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_JHSH-7ENFZG_EN
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVPEP1512012_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1512012_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_JPRO-9QHRU2_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7N3P8W_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_JHSH-7ENFZG_EN
Artikel bevat 1 st