APC - UPS - BX500MI
Aanbevelingen
Productomschrijving
BX500MI APC BACK-UPS 500VA, 23
This APC Back-UPS BX500MI offers a Dataline protection for the transmission of data via the network at a speed of 1 Gigabit. 500VA / 300W lijninteractieve UPS Bedien de LED-helderheid, snelle demping en generatorinstelling door op één enkele aan/uit-knop te drukken. Onze nieuwe BX serie biedt Dataline bescherming voor gegevensoverdracht via een netwerk met 1 gigabit snelheid. Its dimensions are 22,2 x 14,2 x 34,6 cm and 4,5 kg. Ideaal voor thuis en op kantoor This UPS has a 2-year warranty. USB-communicatiekabel klaar om te gebruiken
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4406125 |
| Artikelnummer fabrikant | BX500MI |
| EAN-code | 731304435648 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | APC |
| Serie | APC Back-UPS |
| Type nummer | BX500MI |
| Omschrijving | APC Back-UPS 500VA, 230V, AVR, IEC-stekkers |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Overbruggingstijd vollast | 0 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 138 mm |
| Breedte | 98 mm |
| Diepte | 310 mm |
| Gewicht | 4.2 kg |
| UPS-technologie | Line interactive |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 300 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 500 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 1 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.6 |
| Efficiëntie overall | 98 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 0 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Nee |
| Ingangsaansluiting | C14 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 3 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 3 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Ja |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 34,6 x 14,2 x 22,2 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 134,90 per 1 st |
Downloads
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1712010_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=BackUPS_BX_230V_Brochure_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_BU-UM-990-6291_FR
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_BU-UM-990-6291_NL
Artikel bevat 1 st