APC - UPS - BR650MI
Aanbevelingen
Productomschrijving
BR650MI BACK UPS PRO BR 650VA,
Deze APC Back-UPS Pro biedt eersteklas stroombeveiliging voor krachtige computersystemen, routers/modems, externe opslagapparaten, gameconsoles en andere elektronica in je huis of bedrijf. De 650VA tower UPS heeft in totaal 6 uitgangen, waarvan 3 met batterijondersteuning en piekstroombeveiliging en 3 met alleen piekstroombeveiliging. Het heeft een nominale overspanningsenergie van 557 Joule. De werktijd bij 100 watt is 25 minuten. De afmetingen zijn 19 x 9,1 x 31 cm en 6,4 kg. De Back-UPS Pro-serie biedt gegarandeerde stroombeveiliging voor krachtige computersystemen, routers, externe opslagapparaten, gameconsoles en andere elektronica voor thuis en op het werk. Deze UPS heeft een 2-jarige garantie en CE-productcertificering. Het is compatibel met een speciale door de gebruiker te vervangen batterij en de APC-reservebatterij-cartridge helpt de prestaties van de UPS te herstellen volgens de oorspronkelijke specificaties.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4406084 |
| Artikelnummer fabrikant | BR650MI |
| EAN-code | 731304346937 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | APC |
| Serie | APC Back-UPS Pro |
| Type nummer | BR650MI |
| Omschrijving | APC Back-UPS Pro, 650VA/390W, Tower, 230V, 6x IEC C13 stopcontacten, A |
| Land van Oorsprong | PH |
Technisch
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Overbruggingstijd vollast | 2.44 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 190 mm |
| Breedte | 91 mm |
| Diepte | 310 mm |
| Gewicht | 6.4 kg |
| UPS-technologie | Line interactive |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 50 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 390 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 650 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.6 |
| Efficiëntie overall | 0 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 0 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Nee |
| Ingangsaansluiting | C14 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 6 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Ja |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,44 x 0,143 x 0,255 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 363,60 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1712010_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=Back_UPS_Pro_230V_Brochure_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_AHUG-B59B4X_FR
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7HJJHX_FR
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7HJJHX_NL
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_AHUG-B59B4X_NL
Artikel bevat 1 st