APC - UPS - BE650G2-SP
Aanbevelingen
Productomschrijving
BE650G2-SP APC BACK-UPS 650VA,
Deze APC Back-UPS biedt stroom- en piekstroombeveiliging voor draadloze netwerken, computers, spelconsoles en andere elektronica in uw huis of bedrijf. De 650 VA UPS-vloer-/wandmontage heeft in totaal 8 uitgangen, waarvan 6 in de vorm van een accuback-up en overspanningsbeveiliging, en 2 in de vorm van alleen overspanningsbeveiliging. Het heeft een piekvermogen van 310 Joule. Het heeft één USB-poort voor het slim opladen van persoonlijke apparaten. Deze UPS heeft 2 jaar garantie en CE-productcertificering. De cartridge is compatibel met een speciale, door de gebruiker te vervangen batterij en de vervangende batterijcartridge van APC helpt de prestaties van de UPS te herstellen naar de oorspronkelijke specificaties.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4406060 |
| Artikelnummer fabrikant | BE650G2-SP |
| EAN-code | 731304347248 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | APC |
| Serie | Back-UPS |
| Type nummer | BE650G2-SP |
| Omschrijving | APC Back-UPS 650VA, 230V, 1 USB charging port |
| Land van Oorsprong | PH |
Technisch
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Overbruggingstijd vollast | 2.37 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 365 mm |
| Gewicht | 4 kg |
| UPS-technologie | Offline |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 50 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 400 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 650 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.61 |
| Efficiëntie overall | 0 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 0 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Nee |
| Ingangsaansluiting | Overig |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Ja |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,186 x 0,441 x 0,19 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 230,50 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1712010_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_UM_990-91290_EL
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_Safety_990-6155-XXX_FR
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_Safety_990-6155-XXX_NL
Artikel bevat 1 st