APC - UPS - BVX700LI-GR
Aanbevelingen
Productomschrijving
BVX700LI-GR APC EASY UPS BVX 7
Deze APC Easy UPS biedt energiebescherming voor onstabiele stroomomstandigheden in woningen en kleine kantoren, en garandeert een consistente en betrouwbare connectiviteit op de meest kritieke ogenblikken. De 700VA tower-UPS heeft 2 totale uitgangen, die allemaal een batterij back-up en overspanningsbeveiliging bieden. Het heeft een nominale overspanningsenergie van 273 Joule. Het beschikt over automatische spanningsregeling om spanningsval en -pieken te corrigeren tot de juiste niveaus. Deze UPS heeft een 2-jarige garantie en CE-productcertificering. Het is compatibel met een speciale door de gebruiker te vervangen batterij en de APC-reservebatterij-cartridge helpt de prestaties van de UPS te herstellen volgens de oorspronkelijke specificaties.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4406113 |
| Artikelnummer fabrikant | BVX700LI-GR |
| EAN-code | 731304404583 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | APC |
| Serie | APC Easy UPS |
| Type nummer | BVX700LI-GR |
| Omschrijving | APC Easy UPS, 700VA, toren, 230V, 2x CEE 7/3 Schuko-uitgangen, AVR |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Overbruggingstijd vollast | 0 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 98 mm |
| Diepte | 310 mm |
| Gewicht | 4.2 kg |
| UPS-technologie | Line interactive |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 360 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 700 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.51 |
| Efficiëntie overall | 95 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 0 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Nee |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 14,2 x 34,6 x 22,2 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 158,10 per 1 st |
Downloads
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1712010_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=Easy_UPS_GR_EUR_Brochure_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_BU-UM-990-6292_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_BU-UM-990-6292_NL
Artikel bevat 1 st