Weidmüller - Schakelrelais - RSS113024F
Brutoprijs
8,88
Weidmüller - Schakelrelais - RSS113024F
Ons artikelnummer
1512696
Artikelnummer fabrikant
1454430000
Type nummer
RSS113024F
EAN-code
4050118261042
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
1
Nom. stuurspanning bij DC
21.6 - 28.8 V
Breedte
5 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1454430000 RSS113024F MINI REL 24V DC
Relay for switching, amplifying and multiplying digital signals with low electrical loads
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1512696 |
| Artikelnummer fabrikant | 1454430000 |
| EAN-code | 4050118261042 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | TERMSERIES |
| Type nummer | RSS113024F |
| Omschrijving | Miniature switching relay, 24 V DC, No, 1 CO contact (AgNi) , 250 V AC |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 21.6 - 28.8 V |
| Breedte | 5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Hoogte | 28 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 250 - 250 V |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 15 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,12 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,88 per 1 st |
Artikel bevat 1 st