Weidmüller - Relaisvoet - TRP 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
Brutoprijs
27,27
Weidmüller - Relaisvoet - TRP 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
Ons artikelnummer
4119352
Artikelnummer fabrikant
2663030000
Type nummer
TRP 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
EAN-code
4050118698046
Uitvoering elektrische aansluiting
Insteekaansluiting (Plug-in)
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Breedte
6.4 mm
Hoogte
89.4 mm
Diepte
87.8 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
2663030000 RELAY SOCKET, IP20, 24…230 V UC ±10 P, 1 CO CONTACT , 10 A, PUSH IN
Socket for accepting an industrial plug-in relay.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4119352 |
| Artikelnummer fabrikant | 2663030000 |
| EAN-code | 4050118698046 |
| Artikelklasse (ETIM) | Relaisvoet |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | TERMSERIES |
| Type nummer | TRP 24-230VUC 1CO EMPTY ED2 |
| Omschrijving | Relay socket, IP20, 24…230 V UC ±10 %, 1 CO contact , 10 A, PUSH IN |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Breedte | 6.4 mm |
| Hoogte | 89.4 mm |
| Diepte | 87.8 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 62 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,311 kg |
| Afmeting verpakking | 0,109 x 0,095 x 0,072 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 27,27 per 1 st |
Artikel bevat 1 st