Weidmüller - Relaisvoet - TRZ 24VUC 1CO EMPTY
Brutoprijs
10,64
Weidmüller - Relaisvoet - TRZ 24VUC 1CO EMPTY
Ons artikelnummer
2207751
Artikelnummer fabrikant
1123380000
Type nummer
TRZ 24VUC 1CO EMPTY
EAN-code
4032248905195
Uitvoering elektrische aansluiting
Veerklemaansluiting
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Met afneembare klemmen
Nee
Functionaliteitsuitbreiding mogelijk
Ja
Aantal pins
5
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1123380000 TRZ 24VUC 1CO EMPTY RELAISVOET
Socket for accepting an industrial plug-in relay.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2207751 |
| Artikelnummer fabrikant | 1123380000 |
| EAN-code | 4032248905195 |
| Artikelklasse (ETIM) | Relaisvoet |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | TERMSERIES |
| Type nummer | TRZ 24VUC 1CO EMPTY |
| Omschrijving | Relay socket, IP20, 24 V UC ±10 %, Rectifier, 1 CO contact , 10 A, Ten |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Ja |
| Aantal pins | 5 |
| Breedte | 6.4 mm |
| Hoogte | 90.5 mm |
| Diepte | 87.8 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 86 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,271 kg |
| Afmeting verpakking | 0,104 x 0,094 x 0,071 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,64 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1123380000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1123380000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1123380000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1123380000
Artikel bevat 1 st