Weidmüller - Relaisvoet - TRP 24VUC 1CO EMPTY
Brutoprijs
10,93
Weidmüller - Relaisvoet - TRP 24VUC 1CO EMPTY
Ons artikelnummer
3080483
Artikelnummer fabrikant
2618910000
Type nummer
TRP 24VUC 1CO EMPTY
EAN-code
4050118669923
Uitvoering elektrische aansluiting
Insteekaansluiting (Plug-in)
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Breedte
6.4 mm
Hoogte
89.4 mm
Diepte
87.8 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
2618910000 Relay socket, IP20, 24 V UC ±10 %, 1 CO contact , 10 A, PUSH IN with a
Socket for accepting an industrial plug-in relay.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3080483 |
| Artikelnummer fabrikant | 2618910000 |
| EAN-code | 4050118669923 |
| Artikelklasse (ETIM) | Relaisvoet |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | TERMSERIES |
| Type nummer | TRP 24VUC 1CO EMPTY |
| Omschrijving | Relay socket, IP20, 24 V UC ±10 %, 1 CO contact , 10 A, PUSH IN |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Breedte | 6.4 mm |
| Hoogte | 89.4 mm |
| Diepte | 87.8 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 62 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,286 kg |
| Afmeting verpakking | 0,109 x 0,071 x 0,095 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,93 per 1 st |
Artikel bevat 1 st