SLV - Plafond-/wandarmatuur - ENOLA ROUND M plafond antrac. 1xLED
Aanbevelingen
Productomschrijving
1003427 ENOLA ROUND M PLAFOND ANTRAC. 1XLED 3000/4000K
De puristische armaturenseries ENOLA SQUARE en ROUND bestaan uit een cilindrische resp. rechthoekige aluminium constructie en zijn voorzien van krachtige led. Door middel van een ingebouwde CCT-switch kan de lichtkleur bij de installatie veranderd worden van 3000 K naar 4000 K. Door de ingebouwde led driver kan het armatuur rechtstreeks worden aangesloten op 230 V netspanning. Om een zo breed mogelijk toepassingsgebied af te kunnen dekken, zijn er wandarmaturen met één en twee lichtbronnen evenals plafondarmaturen in ronde en rechthoekige vormen in verschillende afmetingen verkrijgbaar. Dit armatuur bevat een ingebouwde led lichtbron.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3332466 |
| Artikelnummer fabrikant | 1003427 |
| EAN-code | 4024163235846 |
| Artikelklasse (ETIM) | Plafond-/wandarmatuur |
| Merk | SLV |
| Serie | ENOLA |
| Type nummer | ENOLA ROUND M plafond antrac. 1xLED |
| Omschrijving | ENOLA ROUND M Outdoor LED plafondopbouwarmatuur antraciet CCT 3000/400 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Breedte | 100 mm |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamphouder | Overig |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 500 - 500 mA |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 4000 K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Stralingshoek | 21-40° - Mediumstralend |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 125 mm |
| Hoogte/diepte | 100 mm |
| Buitendiameter | 100 mm |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK06 |
| Max. systeemvermogen | 11 W |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 960 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Gelakt |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimming afhankelijk van voorschakelapparaat | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Overig |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 30000 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 11 - 11 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 76.36 lm/W |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Standen |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Compatible met Casambi | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,873 kg |
| Afmeting verpakking | 0,145 x 0,125 x 0,125 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 219,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,03 |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Montage handleiding
Presentatie video/filmpje
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st