SLV - Lichttechnische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - ENOLA M lense asymmetric
Brutoprijs
41,75
SLV - Lichttechnische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - ENOLA M lense asymmetric
Ons artikelnummer
4112342
Artikelnummer fabrikant
1005206
Type nummer
ENOLA M lense asymmetric
EAN-code
4024163252874
Type toebehoren/onderdelen
Lens
Lichtverdeling
Symmetrisch
Lichtuittrede
Direct
Uitvoering van raster/reflector
Geen
Reflector geperforeerd
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1005206 ENOLA M LENS ASYMMETRI
Wissellens asymmetrisch voor de armaturen ENOLA ROUND M en ENOLA SQUARE M.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4112342 |
| Artikelnummer fabrikant | 1005206 |
| EAN-code | 4024163252874 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lichttechnische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | ENOLA |
| Type nummer | ENOLA M lense asymmetric |
| Omschrijving | ENOLA M lens asymmetrisch |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Lens |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lichtuittrede | Direct |
| Uitvoering van raster/reflector | Geen |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Breedte | 75 mm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 75 mm |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Hoogte/diepte | 30 mm |
| Diameter | 75 mm |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Eigenschap afdekking | Geen |
| Stralingshoek | 48 ° |
| Type afdekkap armatuur / lampglas kogel | Helder |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 100 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,122 kg |
| Afmeting verpakking | 0,095 x 0,05 x 0,085 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 41,75 per 1 st |
Artikel bevat 1 st