SLV - Lichttechnische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - ENOLA M lense 20°
Brutoprijs
41,75
SLV - Lichttechnische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - ENOLA M lense 20°
Ons artikelnummer
4112341
Artikelnummer fabrikant
1005205
Type nummer
ENOLA M lense 20°
EAN-code
4024163252867
Type toebehoren/onderdelen
Lens
Lichtverdeling
Symmetrisch
Lichtuittrede
Direct
Uitvoering van raster/reflector
Geen
Reflector geperforeerd
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1005205 ENOLA M LENS 20º
Wissellens 20º voor de armaturen ENOLA ROUND M en ENOLA SQUARE M.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4112341 |
| Artikelnummer fabrikant | 1005205 |
| EAN-code | 4024163252867 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lichttechnische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | ENOLA |
| Type nummer | ENOLA M lense 20° |
| Omschrijving | ENOLA M lens 20º |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Lens |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lichtuittrede | Direct |
| Uitvoering van raster/reflector | Geen |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Breedte | 75 mm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 75 mm |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Hoogte/diepte | 38 mm |
| Diameter | 75 mm |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Eigenschap afdekking | Geen |
| Stralingshoek | 20 ° |
| Type afdekkap armatuur / lampglas kogel | Helder |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,137 kg |
| Afmeting verpakking | 0,085 x 0,055 x 0,08 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 41,75 per 1 st |
Artikel bevat 1 st