SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - Afstandhouders voor ENOLA SQUARE en
Brutoprijs
9,05
SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - Afstandhouders voor ENOLA SQUARE en
Ons artikelnummer
3331001
Artikelnummer fabrikant
1003479
Type nummer
Afstandhouders voor ENOLA SQUARE en
EAN-code
4024163236348
Type toebehoren/onderdelen
Bevestigingsset
Kleur
Antraciet
Materiaal
Aluminium
Lengte
14 mm
Breedte
10 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1003479 AFSTANDHOUDERS VOOR ENOLA SQUARE EN ROUND OUT
Afstandhouder set voor montage van plafondarmaturen van de series ENOLA SQUARE OUT en ROUND OUT
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3331001 |
| Artikelnummer fabrikant | 1003479 |
| EAN-code | 4024163236348 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | ACCESSOIRES |
| Type nummer | Afstandhouders voor ENOLA SQUARE en |
| Omschrijving | Afstandhouder - set voor ENOLA Plafondlamp SQUARE OUT en ROUND OUT ant |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsset |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 14 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Diameter | 10 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,009 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,015 x 0,14 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,05 per 1 st |
Artikel bevat 1 st