SLV - Plafond-/wandarmatuur - ENOLA OCULUS CL anthracite 11W
Aanbevelingen
Productomschrijving
1006327 ENOLA OCULUS CL, PLAFO NDOPBOUWARMATUUR ANTRACIET 11W 1000/1100LM 3000/
Minimalistisch design met scherp omlijnd licht: de cilindrische ENOLA OCULUS CL maakt gebruik van een speciale lenstechnologie, waardoor hij de perfecte bron voor accentverlichting is. Bovendien is de plafondarmatuur van aluminium en glas dankzij beschermingsgraad IP65 bestand tegen vuil en waterstralen uit alle hoeken. De lichtkleur (3000/4000K) van de outdoor-armatuur, met een lichtsterkte van 1000/1100 lumen, kan voorafgaande aan de installatie via de CCT-schakelaar worden ingesteld. Bovendien maakt de ENOLA OCULUS CL indruk met een CRI van meer dan 90 en licht, dat dankzij de meegeleverde montageplaat snel op een spanning van 220 volt is geïnstalleerd.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4245505 |
| Artikelnummer fabrikant | 1006327 |
| EAN-code | 4024163264037 |
| Artikelklasse (ETIM) | Plafond-/wandarmatuur |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | ENOLA OCULUS CL anthracite 11W |
| Omschrijving | ENOLA OCULUS CL, plafondopbouwarmatuur antraciet 11W 1000/1100lm 3000/ |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Breedte | 100 mm |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamphouder | Overig |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 500 - 500 mA |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 4000 K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Lengte | 100 mm |
| Hoogte/diepte | 120 mm |
| Buitendiameter | 100 mm |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK03 |
| Max. systeemvermogen | 11 W |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1000 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Gelakt |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Overig |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 30000 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 30 °C |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 11 - 11 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 90.91 lm/W |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0.08 |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.01 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Standen |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Compatible met Casambi | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,951 kg |
| Afmeting verpakking | 0,16 x 0,13 x 0,14 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 239,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st