Siemens - Lastscheider - 3LD3030-1TK11
Aanbevelingen
Productomschrijving
3LD30301TK11 SWITCH DISCONNECTOR 3LD3, MAIN SWITCH
3LD3 switch disconnector, Iu 16 A main switch 3-pole rated operational power at AC-23 A at 400 V 7.5 kW installation in distribution boards basic switch with knob-operated mechanism black with auxiliary switches 1 NO + 1 NC Main and EMERGENCY OFF switch SE
lastscheiderschakelaar 3LD3, Iu 16 A hoofdschakelaar 3-polig nominaal bedrijfsvermogen bij AC-23 A bij 400V 7,5kW verdelerinbouw basisschakelaar met knevelknop zwart met hulpschakelaar 1NO+1NC Hoofd- en NOODUIT-schakelaar SENTRON 3LD3 voor het veilig uitschakelen van vele typen verbruikers, zoals voor draaistroommotoren, luchtbehandeling- en ventilatiesystemen, in besturings- en schakelkasten voor met name kleine machines als zagen, compressoren, pompen, betonmixers, boormachines, frezen en houtbewerkingsmachines. Modulaire opbouw, snelle eenvoudige montage van hulpschakelaars, N-PE-klem of 4e pool. Optimale netscheiding van 16 A tot 63 A door afsluitbaarheid van de draaiaandrijving. Veelzijdig toepasbaar dankzij internationale goedkeuringen. Eén mechanische bouwgrootte voor vijf elektrische formaten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2500519 |
| Artikelnummer fabrikant | 3LD30301TK11 |
| EAN-code | 4001869550015 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3LD3030-1TK11 |
| Omschrijving | Lastscheider 3LD3, Iu 16 A hoofdschakelaar 3-polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Nom. continustroom Iu | 16 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 8 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP40 |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 16 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 6 kW |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.5 kA |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 16 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,172 kg |
| Afmeting verpakking | 0,079 x 0,068 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 50,60 per 1 st |
Media
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD3030-1TK11/cat
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3LD3030-1TK11
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD3030-1TK11/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD3030-1TK11/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD3030-1TK11/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD3030-1TK11/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st