Siemens - Bedieningsknop voor vermogensschakelaar - 3LD9343-6C
Productomschrijving
3LD93436C SELECTOR SWITCH BLACK
selector switch, black 48x48 mm Front plate mounting Central hole mounting 22.5mm for shaft 6x6 mm, accessory for Load disconnector 3LD3 Main and EMERGENCY OFF switch SENTRON 3LD3 for the safe shutdown of loads in many areas, e.g. for three-phase motors, a
knevel, zwart 48x48 mm frontplaatbevestiging bevestiging met middengat 22,5 mm voor as 6 x 6 mm, toebehoren voor lastscheider 3LD3 Hoofd- en NOODUIT-schakelaar SENTRON 3LD3 voor het veilig uitschakelen van vele typen verbruikers, zoals voor draaistroommotoren, luchtbehandeling- en ventilatiesystemen, in besturings- en schakelkasten voor met name kleine machines als zagen, compressoren, pompen, betonmixers, boormachines, frezen en houtbewerkingsmachines. Modulaire opbouw, snelle eenvoudige montage van hulpschakelaars, N-PE-klem of 4e pool. Optimale netscheiding van 16 A tot 63 A door afsluitbaarheid van de draaiaandrijving. Veelzijdig toepasbaar dankzij internationale goedkeuringen. Eén mechanische bouwgrootte voor vijf elektrische formaten. De hoofd- en NOODUIT-schakelaars 3LD zijn verkrijgbaar in een groot aantal uitvoeringen voor frontplaatbevestiging, montageplaat, DIN-rail of verdelerinbouw, naar keuze met directe of deurkoppelingsdraaiaandrijving.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2500745 |
| Artikelnummer fabrikant | 3LD93436C |
| EAN-code | 4001869552156 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bedieningsknop voor vermogensschakelaar |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3LD9343-6C |
| Omschrijving | Knevel, zwart 48x48 mm, frontplaatbevestiging, bevestiging met centraa |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Met as | Nee |
| Geschikt voor vermogensschakelaar | Nee |
| Geschikt voor lastscheider | Ja |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Met sleutelslot | Nee |
| Hangslotvergrendeling | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,064 kg |
| Afmeting verpakking | 0,114 x 0,024 x 0,027 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,41 per 1 st |
Media
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9343-6C/cat
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3LD9343-6C
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9343-6C/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9343-6C/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9343-6C/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9343-6C/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st