Siemens - Toebehoren/onderdelen voor laagspannings-schakeltechniek - 3LD9346-1A
Productomschrijving
3LD93461A INSCRIPTION LABELS GERMAN/ENGLISH
additional label, German/English "Hauptschalter/Main Switch" , accessories for 3LD3 switch disconnectors Main and EMERGENCY OFF switch SENTRON 3LD3 for the safe shutdown of loads in many areas, e.g. for three-phase motors, air conditioning and ventilation
aanvullend bord, Duits/Engels "Hauptschalter/Main Switch" , toebehoren voor lastscheiderschakelaar 3LD3 Hoofd- en NOODUIT-schakelaar SENTRON 3LD3 voor het veilig uitschakelen van vele typen verbruikers, zoals voor draaistroommotoren, luchtbehandeling- en ventilatiesystemen, in besturings- en schakelkasten voor met name kleine machines als zagen, compressoren, pompen, betonmixers, boormachines, frezen en houtbewerkingsmachines. Modulaire opbouw, snelle eenvoudige montage van hulpschakelaars, N-PE-klem of 4e pool. Optimale netscheiding van 16 A tot 63 A door afsluitbaarheid van de draaiaandrijving. Veelzijdig toepasbaar dankzij internationale goedkeuringen. Eén mechanische bouwgrootte voor vijf elektrische formaten. De hoofd- en NOODUIT-schakelaars 3LD zijn verkrijgbaar in een groot aantal uitvoeringen voor frontplaatbevestiging, montageplaat, DIN-rail of verdelerinbouw, naar keuze met directe of deurkoppelingsdraaiaandrijving.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2500754 |
| Artikelnummer fabrikant | 3LD93461A |
| EAN-code | 4001869552248 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor laagspannings-schakeltechniek |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3LD9346-1A |
| Omschrijving | Aanvullend bord, Nederlands/Engels Hoofdschakelaar/Main Switch (10 stu |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,005 kg |
| Afmeting verpakking | 0,114 x 0,024 x 0,027 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,31 per 1 st |
Media
Links
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9346-1A/cat
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3LD9346-1A
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9346-1A/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9346-1A/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9346-1A/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9346-1A/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st