Siemens - Toebehoren/onderdelen voor laagspannings-schakeltechniek - 3NP1931-1EE10
Productomschrijving
3NP19311EE10 Mounting kit, for creation 1-pole 3NP1 for mounting on 60 mm busbar sy
Mounting kit, for creation 1-pole 3NP1 for mounting on 60 mm busbar system 8US for Size NH00 with box terminal, accessory for fuse switch disconnector 3NP1 mounting set SENTRON 3NP19 as accessories for 3NP1 fuse switch disconnectors. These accessories are
montagebouwset, voor vervaardiging 1-polige 3NP1 voor montage op 60 mm stroomrail 8US, voor bouwgrootte NH00 met aansluitklem, toebehoren voor smeltpatroonlastscheider 3NP1 montageset SENTRON 3NP19 als toebehoren voor mespatroonlastscheider 3NP1. Deze accessoires zijn eenvoudig en gemakkelijk te monteren en aan te sluiten. Betrouwbare veiligheid bij de installatie dankzij de standaard aanrakingsbescherming. Optimale techniek voor uw veiligheid - alleen van Siemens.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3131372 |
| Artikelnummer fabrikant | 3NP19311EE10 |
| EAN-code | 4001869564609 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor laagspannings-schakeltechniek |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3NP1931-1EE10 |
| Omschrijving | Montageset, voor opstelling 1-polige 3NP1, voor montage op 60mm rail |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,328 kg |
| Afmeting verpakking | 0,23 x 0,118 x 0,159 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,20 per 1 st |
Media
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NP1931-1EE10/cat
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3NP1931-1EE10
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NP1931-1EE10/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NP1931-1EE10/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NP1931-1EE10/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NP1931-1EE10/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st