Omron - Lichtgordijn - F3SG-2RA0320-14
Ons artikelnummer
2433517
Artikelnummer fabrikant
F3SG6028M
Type nummer
F3SG-2RA0320-14
EAN-code
4549734102315
Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie
1
Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie
0
Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen
2
Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen
0
Verbergen mogelijk
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
F3SG2RA032014.1 SAFETY SENSOR F3SG-R ADVANCED TYPE 2 14MM RE
Veiligheidssensor, F3SG-R Advanced, Type 2, resolutie 14 mm, bereik 0,3 tot 10,0 m, hoogte 320 mm, PNP/NPN
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2433517 |
| Artikelnummer fabrikant | F3SG6028M |
| EAN-code | 4549734102315 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lichtgordijn |
| Merk | Omron |
| Serie | Safety Sensor |
| Type nummer | F3SG-2RA0320-14 |
| Omschrijving | Veiligheidssensor, F3SG-R Advanced, Type 2, resolutie 14 mm, bereik 0, |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Verbergen mogelijk | Ja |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Uitvoering uitgangsschakelelement OSSD | PNP/NPN |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Breedte sensor | 35 mm |
| Hoogte van de sensor | 35 mm |
| Lengte sensor | 368 mm |
| Detektievermogen voor testlichamen | 14 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 300 mA |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 55 °C |
| Met mutingfunctie | Ja |
| Override mogelijk | Ja |
| Reactietijd | 8 ms |
| Resolutie van het lichtgordijn | 10 mm |
| Gereduceerde resolutie | Ja |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 10 m |
| Schakelspanning OSSD in High-toestand | 24 V |
| Veiligheidsveldhoogte | 320 mm |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 2 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 28.8 V |
| Spanningstype | DC |
| Met straalcodering | Ja |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Golflengte sensor | 870 nm |
| Met inschakelvergrendeling | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,55 kg |
| Afmeting verpakking | 0,78 x 0,25 x 0,08 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.073,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st