Omron - Sensor/actorkabel met connector - F39-JG7A-L
Ons artikelnummer
1920416
Artikelnummer fabrikant
F39G1020C
Type nummer
F39-JG7A-L
EAN-code
4548583567665
Aantal polen
5
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
M12
Type insteekcontact, veldzijdig
Female/bus
Positie kabeltoevoer veldzijdig
Recht
Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig
Vrij kabeluiteinde
Productomschrijving
F39G1020C KABEL NULL
Veiligheidslichtscherm, F3SG-R Advanced, emitter kabel M12 5-pin, female, 7 m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1920416 |
| Artikelnummer fabrikant | F39G1020C |
| EAN-code | 4548583567665 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorkabel met connector |
| Merk | Omron |
| Serie | Safety Sensor |
| Type nummer | F39-JG7A-L |
| Omschrijving | Veiligheidslichtscherm, F3SG-R Advanced, emitter kabel M12 5-pin, fema |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Aantal polen | 5 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Kabellengte | 7 m |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur kabelmantel | Grijs |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Materiaal basis contactlichaam | CuSn |
| Materiaal contactcoating | Nikkel/goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 70 °C |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Kabeltype | Meeraderig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,448 kg |
| Afmeting verpakking | 0,284 x 0,184 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 42,16 per 1 st |
Artikel bevat 1 st