Omron - Sensor/actorkabel met connector - F39-JG7A-D
Ons artikelnummer
1920417
Artikelnummer fabrikant
F39G1038F
Type nummer
F39-JG7A-D
EAN-code
4548583567849
Aantal polen
8
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
M12
Type insteekcontact, veldzijdig
Female/bus
Positie kabeltoevoer veldzijdig
Recht
Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig
Vrij kabeluiteinde
Productomschrijving
F39G1038F KABEL NULL
Veiligheidslichtscherm, F3SG-R Advanced, receiver kabel M12 8-pin, female, 7 m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1920417 |
| Artikelnummer fabrikant | F39G1038F |
| EAN-code | 4548583567849 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorkabel met connector |
| Merk | Omron |
| Serie | Safety Sensor |
| Type nummer | F39-JG7A-D |
| Omschrijving | Veiligheidslichtscherm, F3SG-R Advanced, receiver kabel M12 8-pin, fem |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Aantal polen | 8 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Kabellengte | 7 m |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Materiaal basis contactlichaam | CuSn |
| Materiaal contactcoating | Nikkel/goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 70 °C |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Doorgangsweerstand | 40 mOhm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Kabeltype | Meeraderig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,492 kg |
| Afmeting verpakking | 0,254 x 0,186 x 0,052 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 57,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st