Omron - Sensor/actorkabel met connector - F39-JG3A-L
Ons artikelnummer
4062709
Artikelnummer fabrikant
F39G1019M
Type nummer
F39-JG3A-L
EAN-code
4548583567658
Aantal polen
5
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
M12
Type insteekcontact, veldzijdig
Female/bus
Positie kabeltoevoer veldzijdig
Recht
Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig
Vrij kabeluiteinde
Productomschrijving
F39JG3AL VEILIGHEIDSLICHTSCHE RM, F3SG-R ADVANCED, EMITTER KABEL M12 5-PIN, FEMA
Veiligheidslichtscherm, F3SG-R Advanced, emitter kabel M12 5-pin, female, 3 m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4062709 |
| Artikelnummer fabrikant | F39G1019M |
| EAN-code | 4548583567658 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorkabel met connector |
| Merk | Omron |
| Serie | Safety Sensor |
| Type nummer | F39-JG3A-L |
| Omschrijving | Veiligheidslichtscherm, F3SG-R Advanced, emitter kabel M12 5-pin, fema |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Aantal polen | 5 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Kabellengte | 3 m |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur kabelmantel | Grijs |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Materiaal basis contactlichaam | CuSn |
| Materiaal contactcoating | Nikkel/goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 70 °C |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Kabeltype | Meeraderig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 27,59 per 1 st |
Artikel bevat 1 st