Omron - Frequentieregelaar =< 1 kV - 3G3M1-A4030
Brutoprijs
888,50
Omron - Frequentieregelaar =< 1 kV - 3G3M1-A4030
Ons artikelnummer
4218876
Artikelnummer fabrikant
3G3M9437B
Type nummer
3G3M1-A4030
EAN-code
4549734764315
Netspanning
380 - 480 V
Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning
3 kW
Aantal fasen ingang
3
Aantal fasen uitgang
3
Netfrequentie
50/60 Hz
Opvolger
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
3G3M1A4030 M1 AC DRIVE, 3.0/4.0 KW (HD/ND), 7.2/8.8 A (HD/ND), 400 VAC, 3~ INPUT,
M1 frequentieregelaar, 3,0/4,0 kW (HD/ND), 7,2/8,8 A (HD/ND), 400 VAC, 3~ ingang, OLV/CLV-besturing, STO (bedraad), max. uitgangsfrequentie 590 Hz
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Frequentieregelaar =< 1 kV" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4218876 |
| Artikelnummer fabrikant | 3G3M9437B |
| EAN-code | 4549734764315 |
| Artikelklasse (ETIM) | Frequentieregelaar =< 1 kV |
| Merk | Omron |
| Serie | |
| Type nummer | 3G3M1-A4030 |
| Omschrijving | M1 frequentieregelaar, 3,0/4,0 kW (HD/ND), 7,2/8,8 A (HD/ND), 400 VAC, |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Netspanning | 380 - 480 V |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 3 kW |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Max. uitgangsfrequentie | 590 Hz |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 4 kW |
| Breedte | 140 mm |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 1 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Met optische interface | Nee |
| Geïntegreerde remchopper | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 130 mm |
| Diepte | 156 mm |
| Max. uitgangsspanning | 480 V |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 7.2 A |
| Aantal analoge uitgangen | 1 |
| Aantal analoge ingangen | 3 |
| Aantal digitale uitgangen | 3 |
| Aantal digitale ingangen | 9 |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,083 kg |
| Afmeting verpakking | 0,221 x 0,169 x 0,222 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 888,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st