Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-FIC4017-SE
Brutoprijs
134,50
Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-FIC4017-SE
Ons artikelnummer
4218935
Artikelnummer fabrikant
AA063096D
Type nummer
AX-FIC4017-SE
EAN-code
4549734841276
Type toebehoren/onderdelen
Filter
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
AXFIC4017SE M1 RFI FILTER 17 A,
M1-serie RFI-filter 17 A, 400 VAC, driefase.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4218935 |
| Artikelnummer fabrikant | AA063096D |
| EAN-code | 4549734841276 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar |
| Merk | Omron |
| Serie | |
| Type nummer | AX-FIC4017-SE |
| Omschrijving | M1-serie RFI-filter 17 A, 400 VAC, driefase. |
| Land van Oorsprong | TH |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Filter |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,308 kg |
| Afmeting verpakking | 0,276 x 0,23 x 0,068 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 134,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st