Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-REM00K4130-IE
Brutoprijs
53,10
Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-REM00K4130-IE
Ons artikelnummer
4218957
Artikelnummer fabrikant
AA063424B
Type nummer
AX-REM00K4130-IE
EAN-code
4549734844710
Type toebehoren/onderdelen
Remweerstand
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
AXREM00K4130IE BRAKING RESISTOR, 40
Braking resistor, 400 W, 130 ohm nominal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4218957 |
| Artikelnummer fabrikant | AA063424B |
| EAN-code | 4549734844710 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar |
| Merk | Omron |
| Serie | |
| Type nummer | AX-REM00K4130-IE |
| Omschrijving | Braking resistor, 400 W, 130 ohm nominal |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Remweerstand |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,351 kg |
| Afmeting verpakking | 0,227 x 0,049 x 0,042 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 53,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st