Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-REM00K6150-IE
Brutoprijs
102,50
Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-REM00K6150-IE
Ons artikelnummer
4218963
Artikelnummer fabrikant
AA063443R
Type nummer
AX-REM00K6150-IE
EAN-code
4549734844529
Type toebehoren/onderdelen
Remweerstand
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
AXREM00K6150IE BRAKING RESISTOR, 60
Braking resistor, 600 W, 150 ohm nominal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4218963 |
| Artikelnummer fabrikant | AA063443R |
| EAN-code | 4549734844529 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar |
| Merk | Omron |
| Serie | |
| Type nummer | AX-REM00K6150-IE |
| Omschrijving | Braking resistor, 600 W, 150 ohm nominal |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Remweerstand |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,581 kg |
| Afmeting verpakking | 0,339 x 0,054 x 0,045 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 102,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st