nVent Hoffman - Ventilator voor kast/lessenaar - EF250R5
Ons artikelnummer
1118806
Artikelnummer fabrikant
EF250R5
Type nummer
EF250R5
EAN-code
8713574132740
Debiet, vrijuitblazend
156 m³/h
Spanningstype
AC
Bedrijfsspanning bij DC
207 - 253 V
Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz
207 - 253 V
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz
207 - 253 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
EF250R5 FILTER VENTILATOR 230V 230VAC 19W
Filtervent. luchtstr. 156 m3/h, 230V, 50/60HZ, IP54
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Ventilator voor kast/lessenaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1118806 |
| Artikelnummer fabrikant | EF250R5 |
| EAN-code | 8713574132740 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ventilator voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Algemene Accessoires |
| Type nummer | EF250R5 |
| Omschrijving | Filtervent. luchtstr. 156 m3/h |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Debiet, vrijuitblazend | 156 m³/h |
| Spanningstype | AC |
| Bedrijfsspanning bij DC | 207 - 253 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 207 - 253 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 207 - 253 V |
| Geschikt voor wandinbouw | Ja |
| Breedte | 252 mm |
| Hoogte | 252 mm |
| Diepte | 103 mm |
| Met filter | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Dakventilator | Nee |
| Recirculatieventilator | Nee |
| Uitgevoerd als inschuifventilator | Ja |
| Aantal ventilatoren | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Geschikt voor 19 inch inbouw | Nee |
| Montagewijze | Snapbevestiging |
| Meetvermogen | 18 W |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7.04 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,52 kg |
| Afmeting verpakking | 0,18 x 0,26 x 0,26 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 185,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st