nVent Hoffman - Ventilatieplaat (kast/lessenaar) - EFCS25-30
Brutoprijs
171,00
nVent Hoffman - Ventilatieplaat (kast/lessenaar) - EFCS25-30
Ons artikelnummer
1164053
Artikelnummer fabrikant
EFCS25-30
Type nummer
EFCS25-30
EAN-code
8713574115170
Geschikt voor bouwdiepte kast
100 mm
Hoogte
450 mm
Breedte
350 mm
Voor max. aantal ventilatoren
0
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Productomschrijving
EFCS25-30 VENTILATOR BESCH.KAP BESCHERMINGSKAP RVS304
Beschermkap, 375x275x100, SS304, EF(A) 250/300
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1164053 |
| Artikelnummer fabrikant | EFCS25-30 |
| EAN-code | 8713574115170 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ventilatieplaat (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | EFCS25-30 |
| Omschrijving | Beschermkap, 375x275x100 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 100 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Breedte | 350 mm |
| Voor max. aantal ventilatoren | 0 |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Met ingebouwd filter | Nee |
| Montagewijze | Schroefbevestiging |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,8 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,29 x 0,42 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 171,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st