nVent Hoffman - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - ECHD30
Brutoprijs
218,00
nVent Hoffman - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - ECHD30
Ons artikelnummer
4127487
Artikelnummer fabrikant
ECHD30
Type nummer
ECHD30
EAN-code
8713574236714
Hoogte
390 mm
Breedte
282 mm
Materiaal
Metaal
Productomschrijving
ECHD30 BESCHERMKAP HD, 390X282
Beschermkap HD, 390x282x95, SS304, EF(A) 300
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4127487 |
| Artikelnummer fabrikant | ECHD30 |
| EAN-code | 8713574236714 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | ECHD30 |
| Omschrijving | Beschermkap HD, 390x282x95 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 390 mm |
| Breedte | 282 mm |
| Materiaal | Metaal |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,52 kg |
| Afmeting verpakking | 0,095 x 0,282 x 0,39 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 218,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st