nVent Hoffman - Ventilatieplaat (kast/lessenaar) - EFCS25-30-316
Brutoprijs
274,00
nVent Hoffman - Ventilatieplaat (kast/lessenaar) - EFCS25-30-316
Ons artikelnummer
2100366
Artikelnummer fabrikant
EFCS25-30-316
Type nummer
EFCS25-30-316
EAN-code
8713574191624
Geschikt voor bouwdiepte kast
100 mm
Hoogte
275 mm
Breedte
175 mm
Voor max. aantal ventilatoren
0
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Productomschrijving
EFCS25-30-316 KAP 375X275X100 BESCHERMKAP 375X275X100
Beschermkap, 375x275x100, SS316, EF(A) 250/300
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2100366 |
| Artikelnummer fabrikant | EFCS25-30-316 |
| EAN-code | 8713574191624 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ventilatieplaat (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | EFCS25-30-316 |
| Omschrijving | Beschermkap, 375x275x100 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 100 mm |
| Hoogte | 275 mm |
| Breedte | 175 mm |
| Voor max. aantal ventilatoren | 0 |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Met ingebouwd filter | Nee |
| Montagewijze | Schroefbevestiging |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,8 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,275 x 0,375 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 274,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st