nVent Hoffman - Schakelkast leeg - UCP540
Brutoprijs
194,00
nVent Hoffman - Schakelkast leeg - UCP540
Ons artikelnummer
1054153
Artikelnummer fabrikant
UCP540
Type nummer
UCP540
EAN-code
8713574099975
Hoogte
515 mm
Diepte
230 mm
Breedte
415 mm
Materiaal
Kunststof
Vloeropstelling mogelijk
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
UCP540 UNIPLAST H516XB415XD230 POLYESTER KAST
Wandmontage, 515x415x230, Kast, 1-deur, geen MP, polyester, IP66
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1054153 |
| Artikelnummer fabrikant | UCP540 |
| EAN-code | 8713574099975 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Polyester |
| Type nummer | UCP540 |
| Omschrijving | Wandmontage, 515x415x230 |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Hoogte | 515 mm |
| Diepte | 230 mm |
| Breedte | 415 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Vloeropstelling mogelijk | Nee |
| Wandbevestiging mogelijk | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7.04 |
| Met montageplaat | Nee |
| Aantal sloten | 1 |
| Rijgbaar | Ja |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK07 |
| Materiaalkwaliteit | Polyester |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 7,25 kg |
| Afmeting verpakking | 0,23 x 0,415 x 0,515 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 194,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st