nVent Hoffman - Montageplaat voor kast/lessenaar - UMPZ540
Brutoprijs
18,20
nVent Hoffman - Montageplaat voor kast/lessenaar - UMPZ540
Ons artikelnummer
1137843
Artikelnummer fabrikant
UMPZ540
Type nummer
UMPZ540
EAN-code
8713574100459
Hoogte
515 mm
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verzinkt
Breedte
415 mm
Geperforeerd
Nee
Productomschrijving
UMPZ540 MONTAGEPL. 450X350 STALEN MONTAGEPLAAT
Montageplaat, 515x415, Verzinkt staal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1137843 |
| Artikelnummer fabrikant | UMPZ540 |
| EAN-code | 8713574100459 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Polyester |
| Type nummer | UMPZ540 |
| Omschrijving | Montageplaat, 515x415 |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Hoogte | 515 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 415 mm |
| Geperforeerd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,003 x 0,368 x 0,473 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 18,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st