nVent Hoffman - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - UMF5403
Brutoprijs
93,60
nVent Hoffman - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - UMF5403
Ons artikelnummer
2101739
Artikelnummer fabrikant
UMF5403
Type nummer
UMF5403
EAN-code
8713574100619
Model
Montagerail
Hoogte
515 mm
Breedte
415 mm
Materiaal
Kunststof
Kleur
Grijs
Productomschrijving
UMF5403 MONTAGEFRAME 515X415 MONTAGEFRAME 515X415
Montageframe, 515x415
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2101739 |
| Artikelnummer fabrikant | UMF5403 |
| EAN-code | 8713574100619 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Polyester |
| Type nummer | UMF5403 |
| Omschrijving | Montageframe, 515x415 |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Model | Montagerail |
| Hoogte | 515 mm |
| Breedte | 415 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7.04 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 415 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 515 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,3 kg |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,07 x 0,541 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 93,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st