nVent Hoffman - Montageplaat voor kast/lessenaar - UMPP540
Brutoprijs
29,60
nVent Hoffman - Montageplaat voor kast/lessenaar - UMPP540
Ons artikelnummer
1054259
Artikelnummer fabrikant
UMPP540
Type nummer
UMPP540
EAN-code
8713574100381
Hoogte
515 mm
Materiaal
Kunststof
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Breedte
415 mm
Geperforeerd
Nee
Productomschrijving
UMPP540 MONTAGEPLAAT H450XB350 GEISOLEERDE MPL 5MM, UCP540
Montageplaat, 515x415, geïsoleerd
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1054259 |
| Artikelnummer fabrikant | UMPP540 |
| EAN-code | 8713574100381 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Polyester |
| Type nummer | UMPP540 |
| Omschrijving | Montageplaat, 515x415 |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Hoogte | 515 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Breedte | 415 mm |
| Geperforeerd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,005 x 0,436 x 0,541 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st