nVent Hoffman - Schakelkast leeg - EKSS18064
Ons artikelnummer
2100536
Artikelnummer fabrikant
EKSS18064
Type nummer
EKSS18064
EAN-code
8713574191907
Hoogte
1800 mm
Diepte
400 mm
Breedte
600 mm
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Vloeropstelling mogelijk
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
EKSS18064 1800X600X400 VLOERSTAAND 1800X600X400
Vloerstaand, 1800x600x400, Kast, 1-deur, met MP, roestvaststaal 304, I
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2100536 |
| Artikelnummer fabrikant | EKSS18064 |
| EAN-code | 8713574191907 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | EKSS18064 |
| Omschrijving | Vloerstaand, 1800x600x400 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Hoogte | 1800 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Vloeropstelling mogelijk | Ja |
| Wandbevestiging mogelijk | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Met montageplaat | Ja |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Ja |
| Aantal sloten | 1 |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK10 |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (V2A) |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 101,85 kg |
| Afmeting verpakking | 0,4 x 0,6 x 1,95 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.374,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st